KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15144214

nr 1514 4214

Helge Artelius

(1895-1989), Sverige

Signerad, blandteknik, Aftonstämning, 19x23 cm, yttermått inklusive ram: 40x43 cm

Helge Artelius, svensk bildkonstnär född 1895, död 1989.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 januari 2023
kl 18:14:47

24/12 18:59:22 1      Vinnande bud

Helge Artelius

Läs mer om Helge Artelius